Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Portföy yönetimi, müşterilerin birikimlerinin, kabul edebilecekleri riske bağlı olarak kendilerinin belirlediği yatırım tercih ve kısıtları doğrultusunda yönetilmesidir.

Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. olarak yönetilen portföylerde müşterilerin risk-getiri beklentisine uygun yüksek performans kaydedilmesi hedeflenmektedir.

Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş.’nin hizmet kalitesi ve başarısının arkasında Ziraat Bankası’nın gücü uzmanlığı ve bilgi birikimi yer almaktadır.

Ziraat Bankası ve Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. fonları arasından tercihlerinize en uygun yatırım fonunu seçtiğiniz takdirde, Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş.’nin uzmanlığı, yorumu, risk yönetimi ile yatırımlarınıza katma değer sağlayabilirsiniz.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. Emeklilik Yatırım Fonlarını tercih etmeniz durumunda geleceğinizi garanti altına alırken, birikimlerinizin en doğru şekilde değerlendirilmesini de sağlamış olursunuz.

Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. etkin iç kontrol sistemi, yatırım ürünlerindeki çeşitliliği, müşteri memnuniyetine odaklı portföy yönetimi, ürün bilgi ve tecrübesi ve teknolojik altyapısı ile kaliteli fon yönetim hizmeti sunmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. Yönetimi'nin faaliyet gösterdiği işkolları aşağıda yer almaktadır: